Засідання конкурсної комісії при Управлінні освіти і гуманітарної політики

Дата: 16.05.2023 10:58

Фото без опису15 травня з метою підтримки молоді та дітей громади відбулось засідання конкурсної комісії при Управлінні освіти і гуманітарної політики з вибору кандидатів на призначення одноразової грошової винагороди за досягнення здобувачів освіти в олімпіадах, інтелектуальних змаганнях та конкурсах, МАН на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях у 2022-2023 н.р. Членами комісії розглянуті клопотання від адміністрацій закладів загальної середньої освіти та переглянуті пакети документів номінантів. Тож за підсумком засідання, визначені найбільш обдаровані та активні здобувачі освіти нашої громади, які отримуватимуть заохочувальну одноразову грошову винагороду за свої досягнення, що допоможе їм вдосконалюватись та здобувати ще більше перемог.