ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АБЛАНСЬКОГО ІЗ ДНЕ МАТЕРІ!

Дата: 14.05.2023 07:30

Дорогі жінки, любі наші матері!

У ці травневі дні ми відзначаємо День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Це, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.Фото без опису

На жаль, цей рік, як і попередній, оповиті тривогою за рідну Батьківщину, за наших Захисників та Захисниць. Та будьмо повні надії, що буремні часи скоро минуть і Україна нарешті здобуде довгоочікувану Перемогу.

У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності й пошани!  Низький уклін матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів та доньок своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Хай завжди живе весна у  Ваших щасливих посмішках. Мирного неба, Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Зі святом, любі матусі!

Слава Україні! Слава українським матерям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.