ДЛЯ УТРИМАННЯ МІСЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА ПРИДБАНО БУЛЬДОЗЕР!

Дата: 11.05.2023 14:26

Нову техніку придбано за кошти місцевого бюджету. Бульдозер дозволить якісніше ущільнювати відходи, а також забезпечить планування та вирівнювання поверхні території звалища. А це, в свою чергу, допоможе ефективніше планувати місце видалення твердих побутових відходів, дотримуватись технічних та екологічних стандартів роботи і продовжить термін експлуатації звалища. Такі гусеничні бульдозери ідеально підходять для використання на майданчиках різної площі.

Як зазначив виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, бульдозер придбано для потреб КНП МОК «Чиста громада», оскільки та техніка, якою досі користувались комунальник, часто виходила із ладу, а полігони ТПВ - це те місце, яке потребує постійного упорядкування та догляду.