Виконавчий комітет Подільської міської ради вітає медичних сестер

Дата: 12.05.2023 07:30

Шановні медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята - Міжнародного Дня медичної сестри - прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

Професія медичної сестри – складна і відповідальна. Вона потребує доброго серця і вмілих рук, професіоналізму і відповідальності, милосердя і чуйності, терпіння і готовності постійно вчитися. Наразі праця медичних сестер в особливій пошані — вони разом з лікарями борються за здоров’я та життя наших Захисників та Захисниць, а також постраждалих у районах бойових дій.

Дякуємо медсестрам за їхню віддану праці і щиро вітаємо з їх професійним святом! Бажаємо, щоб подаровані турбота, увага, добре слово, посмішка, милосердя, чуйність, розуміння та допомога повернулися сторицею.

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.