Засідання робочої групи щодо організації заходів до Дня вишиванки на території Подільської громади.
Дата: 10.05.2023 11:11
Кількість переглядів: 71
Сьогодні, під головуванням заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної, відбулось засідання робочої групи щодо організації заходів до Дня вишиванки на території Подільської громади.
У ході засідання члени робочої групи в деталях обговорили організаційні питання, висловили свої пропозиції, зауваження, намітили плани щодо відзначення цього визначного дня, адже вишиванка є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ
З детальним планом заходів, які проходитимуть 18 травня, Ви зможете ознайомитися пізніше.