Запускаємо єВідновлення: подавайте заяву в Дії та отримуйте кошти на ремонт пошкодженого житла

Дата: 10.05.2023 10:43

Відтепер українці, чиї домівки постраФото без описуждали через бойові дії, можуть подати заяву в Дії та отримати кошти на ремонт за програмою єВідновлення. Максимальна сума — 200 тис.грн. Послуга доступна, якщо житло підлягає відновленню і не було повністю відремонтоване.

⚙️ Кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників-учасників програми.

Щоб отримати допомогу:

🔹Повідомте про пошкоджене майно у застосунку Дія.

🔹Відкрийте спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми.

🔹Заповніть заяву на допомогу в застосунку Дія, перевірте та відправте в оборобку.

Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації.

І це все! Ви отримаєте підтвердження та кошти на картку єВідновлення. Їх потрібно використати протягом 12 місяців з дня отримання.

❗Якщо у житла є співвласники, вони мають надати згоду на участь у програмі.

Більше деталей про єВідновлення дізнавайтеся за посиланням 👉🏻  https://erecovery.diia.gov.ua/

Відбудовуємо Україну разом!🔰

Послугу розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах та Світового банку.