"Лише питання часу, коли ми зможемо відновити справедливий мир для нашої частини Європи, для України" Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 440-го дня війни.

Дата: 10.05.2023 07:57

«Є чергові хороші новини від партнерів. Із того, що можна сказати публічно, – є новий оборонний пакет від Сполучених Штатів. Загальний обсяг – 1 млрд 200 млн доларів. Артилерія, захист від ракет і безпілотників терористів, інші речі для посилення наших захисників і захисниць. Дякую Президенту Байдену, Конгресу – обом партіям, та кожній американській родині за незмінну підтримку і за американську силу, яка додає нам міцності. Працюємо також і з іншими партнерами над додатковими оборонними пакетами – додаємо нових можливостей для наших воїнів. Окрема вдячність – парламенту Франції за сьогоднішнє рішення щодо визнання терористичною російської псевдоприватної групи «Вагнер». Це те, що має бути ухвалено всім світом: кожен прояв тероризму має бути знищений, а кожен терорист – засуджений. І, звичайно, сьогодні – після того, як держава-терорист вкотре намагалась познущатися з наших людей та вкотре програла нашим захисникам та захисницям неба, – я дякую нашим Повітряним силам та всім нашим воїнам інших родів військ, які здійснюють протиповітряну оборону».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=JKh5iF6gLsE