Позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 08.05.2023 10:22

Фото без описуСьогодні, 8 травня, під головуванням секретаря Подільської міської ради-виконуючого повноваження Подільської міського голови Олега Албанського відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому затвердили проектну документацію на будівництво за робочим проектом: «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст.№3». Також затвердили кошторисну частину проектної документації за робочим проектом: «Капітальний ремонт кабінетів першого поверху будівлі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». З даних питань доповідала Наталія Гребенюк, в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин.

Окрім цього, члени виконкому одноголосно підтримали рішення про виділення коштів з бюджету Подільської міської територіальної громади на надання матеріальної допомоги на поховання. Доповідала Олена Чуприна, керуюча справами виконавчого комітету Подільської міської ради.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.