Робоча нарада щодо можливості створення на території Подільської громади добровольчих формувань.

Дата: 05.05.2023 10:13

Виконуючий повноваження ПодільФото без описуського міського голови Олег Албанський провів робочу зустріч із радником командувача Сил ТрО полковником Сергієм Азиркіним та начальником відділу по роботі з добровольчими формуваннями РУ «Південь» підполковником Юрієм Тищенко.

У ході наради обговорювалися процедурні особливості створення на території Подільської громади добровольчих формувань та актуальні виклики у процесі реалізації.

📍Нагадаємо, що ДФТГ – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають на території громади та який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань тероборони в межах своєї громади.

Координація дій, налагодження якісної комунікації з громадами, оперативне реагування є запорукою безпеки та життя людей.