До Подільської міської лікарні прибув пересувний мамограф!

Дата: 03.05.2023 11:38

Довго чекали та нарешті - до ПодіФото без описульської міської лікарні приїхав пересувний мамограф.
‼️На мамографі за день можливо приймати не більше 12 пацієнтів - це зумовлено технічними обмеженнями!
✅Попередня реєстрація бажаючих (близько 700 чоловік) вже відбувалася, тому реєстратура сімейних лікарів ЦПМСД Подільської міської ради буде обдзвонювати та запрошувати охочих згідно своїх списків.
✅Якщо Ви ще не реєструвалися, але хочете пройти, зверніться до сімейного лікаря за направленням на мамографію та запишіться в реєстратурі сімейної лікарні.
✅Для обстеження обов'язково треба мати дійсне електронне направлення від сімейного лікаря на мамографію.
🩻Як буде відбуватись дослідження:
Лаборант буде робити знімки та відправляти їх до Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр ->  досвідчений лікар буде розшифровувати знімки та писати висновки -> згодом висновки будуть надіслані  лікарям.
‼️Поки мамограф буде працювати місяць, але не перейматися, за потреби, його перебування можуть продовжити.