НАША ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТИ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ОДЕЩИНИ!

Дата: 02.05.2023 16:44

НАША ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ, ЮНІ ПОДІЛЬЧАНИ, ЩО ПОКАЗАЛИ ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ У НАВЧАННІ ТА ПОЗАШКІЛЬНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ, ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ОДЕЩИНИ!Фото без опису

Сьогодні вітали стипендіатів виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський, заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна та в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський.

Нагороди було вручено:

🔸Анні Татаровій – учениці ЗЗСО № 2 (сфера культури і мистецтва).

🔸Софії Теплій – учениці ЗЗСО №7 (сфера культури і мистецтва).

🔸Ярославу Сорочану – учень ЗЗСО №3 (сфера освіти).

🔸Софії Суржик – учениці ЗЗСО №2 (сфера культури і мистецтва).

🔸Марії Білоус – учениці ЗЗСО №3 (сфера культури і мистецтва).

Також діти отримали пам’ятні подарунки від керівництва громади.

"Пишаюся, що у Подільській громаді живуть такі обдаровані, талановиті та освічені діти. Щиро дякую педагогам, які вкладають свої сили і душу у те, щоб юні подільчани досягали гарних результатів! Також хочу подякувати нашим українським воїнам, які тримають над нами мирне небо, щоб талановиті діти Подільська могли навчатися і розвиватися", - зазначив очільник громади.