Турнір з міні-футболу серед силових структур громади "Кубок Прикордонника" до Дня Прикордонника України.

Дата: 01.05.2023 08:29

30 квітня відділом фізичної кульФото без описутури та спорту Управління освіти і гуманітарної політики, за підтримки 2-го прикордонного загону та федерації футболу м. Подільська, був організований турнір з міні-футболу серед силових структур громади "Кубок Прикордонника" до Дня Прикордонника України.

🔸У данному заході взяли участь 6 команд: дві команди 2-го прикордонного загону - ФК "Прикордонник" та "Зелені берети", дві команди в/ч А-1536, дві команди Національної поліції - ФК "Динамо" (м.Кодима) та команда м. Ананьїв.

🔸Відкрили змагання і привітали всіх учасників, а зокрема прикордонників із професійним святом, заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, заступник начальника з персоналу 2-го прикордонного загону Сергій Власенко та майор поліції м.Кодима Василь Варшавський, а голова федерації футболу Дмитро Сергенчук ознайомив учасників з правилами змагань.

🔸Після офіційної частини, відбулось жеребкування та почались запеклі поєдинки. П’ять годин футболісти показували висококласні та видовищні ігри!

🔸За результатами ігор, призові місця між командами розподілились таким чином:

1 місце - ФК " ПрикордонФото без описуник";

2 місце - ФК " Зелені берети";

3 місце - в/ч А-1536.

🔸У різних номінаціях вибороли:

⚡️"Кращий воротар"- Лукачик Денис (м.Подільськ);

⚡️"Кращий гравець" - Василь Варшавський (м.Кодима);

⚡️" Кращий захисник" - Баркар Олександр (м.Подільськ);

⚡️"Кращий нападник" - Цопа Сергій (м.Подільськ).

🔸Після нагородження, пФото без описуриємною несподіванкою став виступ начальника фізичної підготовки і спорту в/ч А 1536 капітана Комарчука Павла Віталійовича, який вручив подяки від керівництва частини А-1536 :

- Власенко Сергію Григоровичу- заступнику начальника з персоналу 2-го прикордонного загону;

- Бакалець Олександру - начальнику фізичної підготовки і спорту відділу бойової та спеціальної підготовки 2-го прикордонного загону;

- Самборському Володимиру - начальнику Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради.

По закінченню свята, всіх учасників та гостей частували смачною рибною юшкою, смаженими крильцями та овочами.

Слава Україні!