Уряд ухвалив План заходів на 2023-2024 роки зі створення в Україні безбар’єрного простору.

Дата: 28.04.2023 11:26

В межах реалізації плануєФото без описуться проведення 472 заходів, до яких залучено 20 міністерств.

Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України: «Реалізація Плану зі створення безбарʼєрного простору, ініційованого Олена Зеленська, створить умови для рівних прав і можливостей людей в усіх сферах життя. Ми вже змінюємо систему забезпечення допоміжними засобами реабілітації, для швидкого та зручного надання послуг, створюємо механізми підтримки працевлаштування людей з інвалідністю для можливості їхньої професійної реалізації. Реалізація Плану допоможе кожному та кожній повною мірою використати свій потенціал та жити повноцінним життям в Україні».

📌 Стратегія передбачає створення безбар’єрного простору в Україні за 6 основними напрямками:

🔸 Суспільна та громадянська безбар’єрність

🔸 Освітня безбар’єрність