Зустріч виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського із начальником Подільського РУП Віталієм Мельниченко.

Дата: 28.04.2023 10:27

Виконуючий повноваження ПодіФото без описульського міського голови Олег Албанський провів робочу нараду з начальником Подільського районного управління поліції Віталієм Мельниченко щодо обговорення питання реалізації на території Подільської громади програми «Поліцейський офіцер громади».

📍Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Під час зустрічі керівники погодили подальший план дій та обговорили напрямки співпраці.