"Ми разом маємо працювати для повернення безпеки." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 427-го дня війни.

Дата: 27.04.2023 08:00

«Окремо хочу подякувати директору МАГАТЕ Гроссі за його ініціативу – дуже важливу соціальну ініціативу – спеціальної програми медичної підтримки для персоналу всіх наших атомних станцій. Дякую за підтримку наших людей! Річниця Чорнобильскої катастрофи – це саме той день, коли варто нагадати всім у світі, наскільки крихкою є наша безпека. І тим більше тоді, коли вже понад рік щодня і щохвилини зберігається штучно створена Росією загроза радіаційної катастрофи на Запорізькій атомній станції. Говорив сьогодні про це з паном Гроссі. Лише повний контроль України над ЗАЕС може повернути і повну безпеку, причому не лише нашій країні, а всій Європі, всьому світу. Радіація не визнає державних кордонів так само, як і Російська Федерація. Тому всі ми разом маємо працювати для повернення безпеки. Дякую кожному і кожній, хто нам допомагає боротись проти агресії!»

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=vATVeWbgYBo