Щорічний благодійний проєкт "Тиждень добрих справ" у Подільській громаді завершився, але добрі справи продовжуються.

Дата: 26.04.2023 08:27

Щорічний благодійний проєкт Фото без опису"Тиждень добрих справ" у Подільській громаді завершився, але добрі справи продовжуються. У 2023 році заклади освіти громади, а безпосередньо діти, батьки, педагоги та усі небайдужі активно долучились до усіх заходів. Більшість продуктових наборів, великодніх кошиків вже знайшли своїх господарів. Через волонтерські організації громади, наші Захисники і зараз продовжують отримувати допомогу. Кошти, які були зібрані у закладах освіти, а це на хвилинку 37 961 гривень, були передані тим, хто саме в цей час гостро їх потребує - родинам важко хворих дітей громади та волонтерським організаціям для допомоги ЗСУ. Щиро дякуємо усім, хто доєднався та продовжує допомагати! Благодійність та волонтерство - це зріз нашої людяності та цивілізованого вибору нашого майбутнього. Далі буде!