Відбувся турнір з шашок та шахів

Дата: 24.04.2023 15:28

Фото без описуПротягом  22  та  23 квітня, в приміщенні шахово-шашкового клубу, відбулося чимало цікавих та напружених протистоянь з шахів серед охочий та шашок серед дітей (турнір пам'яті машиніста, героя праці  - Михайла Федоровича Тонкошнура).

І шахісти та шашисти даних змагань мали можливість помірятись силами за коловою системою і провести поєдинки з кожним з учасників.

За результатами підрахунків голосів та протоколами переможцями та призерами стали:

найкращий результат з шахів продемонстрував наш багаторазовий переможець турнірів  - Осієвський Сергій Миколайович. Друге місце посів Яремчук Володимир Валентинович, а бронзовим призером став  Фокша Сергій Іванович.

Серед дітей у змаганнях з шашок кращим став Лазарець Олександр, друге місце виборов Петров Іван і трійку переможців закрив Туранський Микола.

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради.