Робоча нарада щодо реформування медичної сфери на території Подільської міської територіальної громади.

Дата: 21.04.2023 13:46

Сьогодні, 21 квітня, викоФото без описунуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів нараду із заступниками Подільського голови Людмилою Задорожною і Таїсією Скрипнік, радником міського голови Марією Мазур та головним лікарем КНП «Подільська міська лікарня» Олександром Жуковським.

Головна тема зустрічі –  підсумки робочої наради голів територіальних громад Подільщини та головних лікарів медичних установ із директором Департаменту охорони здоров’я ОВА Наталією Одарій-Захар’євою, директором Департаменту фінансів ОВА Мариною Зінченко, народними депутатами України Юлією Діденко та Степаном Чернявським, Володимиром Івчуком, старшим радником Агенції розвитку охорони здоровʼя, експертом міжнародних проєктів програми U-LEAD with Europe, USAID, GIZ, WB, UNDP та головою Подільської районної військової адміністрації Михайлом Лазаренком щодо реформування медичної сфери.Фото без опису

Нагадаємо, що відповідно до Постанови від 28.03.2023 №174 «Деякі питання організації спроможної мережі», ухваленої Урядом в рамках наступного етапу медичної реформи, передбачається оновлення критеріїв для визначення госпітальних округів та впровадження сучасних підходів до формування мережі медичних закладів. Медична допомога ґрунтуватиметься на доступності, якості та безоплатності послуг для пацієнта.

КНП «Подільська міська лікарня» надає медичну допомогу жителям як Подільської громади, так і  сусідніх, а також, згідно критеріїв, максимально наближена до вимог кластерної лікарні.