Підсумки щорічного благодійного проєкту "Тиждень добрих справ" у закладах освіти Подільської міської територіальної громади.

Дата: 21.04.2023 13:09

Підсумки щорічного благодійного проєкту «Тиждень добрих справ – 2023» у закладах освіти Подільської міської територіальної громади.

Людяність, сердечністьФото без опису, чуйність — цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, школу справжніх людських стосунків, людину можна виховати лише добром»,— писав В. Сухомлинський. Саме під таким девізом відбувається виховна робота зі здобувачами освіти, адже сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності та співчуття. Саме такі якості намагаються виховувати в учнів наші педагоги.

У рамках "Тижня добрих справ",  учасники освітнього процесу долучились до збору продуктових наборів у кількості 232 одиниці, які згодом передані пенсіонерам, одиноким літнім людям,людям з інвалідністю, сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах та більшість продуктових кошиків передано нашим Захисникам. Разом з цим були зібрані засоби першої необхідності , а саме:

• пральний порошок – 9 п.;

• рідкий пральний засіб -18 пл.;

• туалетний папір -10 р.;

• шампунь – 17 пл.;

• гель для душа – 12 пл.;

• харчова сода – 3 п.;

• миючий засіб (сипучий) – 11 шт.;

• рідкий миючий засіб для посуду – 26 пл.;

• рідке мило – 32 пл.;

• кускове мило – 14 шт.;

• вологі серветки -15 п.;

• пакети для сміття – 6 уп.;

• господарське мило – 8 шт.;

• зубна паста -12 шт.;

• гель(піна) для гоління – 6 шт.

Також, у рамках акції «Привітай воїнів ЗСУ з Великоднем», учні передали солодощі, малюнки, листи, обереги, та вітальні листівки нашим Захисникам та Захисницям.

До Дня Довкілля учнями спільно з педагогами було упорядковано братські могили, які закріплені за закладами освіти, адже ми завжди маємо пам’ятати полеглих Героїв за наше теперішнє та майбутнє.

Окрім цього, закладами освіти громади зібрані чималі кошти – 37 461 гривня, які будуть передані на потреби наших Захисників.

Тож, нехай «Тиждень добрих справ» стане не просто Тижнем, а принципом життя — допомагати людям, дарувати тепло ближнім. Адже без милосердя неможливо жити у світі! Ми всі — частинка цього життя. Станемо краще ми — стане краще життя!