Панельна дискусія та презентація стандарту молодіжних центрів.

Дата: 21.04.2023 08:32

Днями, з метою обміну досвідом та презентації уніфікованого підходу до розвитку молодіжної інфраструктури серед молодіжних центрів проєкту «МолодьТУТ» програми «Мріємо та діємо»,  т.в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський взяв участь у панельній дискусії та презентації стандарту молодіжних центрів,Фото без опису участь у якій взяли заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, виконавчий директор ГО "Молодіжна Платформа", менеджер проєкту «МолодьТуТ: створипростір молодіжних перспектив» Захарій Ткачук, в.о. директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» Артур Кадельник, спеціалістка 1 категорії відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради Оксана Шевчук, проєктна менеджерка КЗ «Вараський молодіжний центр» Вікторія Радчук, заступниця директорки програми «Мріємо та діємо» Юлія Ткачук.

Під час панельної дискусії було презентовано напрацьовані пропозиції стандартів молодіжних центрів та кращі практики в громадах щодо створення та роботи молодіжних центрів. Слід зазначити , що Подільський молодіжний центр "LOFT" працює менше року, але завдяки наполегливій роботі команди центру та проєктної підтримки програми «Мріємо та діємо» має вже багато позитивних практик та кейсів в роботі з молоддю громади.