"Важливо, щоб, поки триває агресія, Росія не мала доступу до спортивних, олімпійських майданчиків." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 421-го дня війни.

Дата: 21.04.2023 07:57

«Готуємося до зустрічі «Рамштайну». Готуємося до наших активних дій на фронті: вони неминучі. Готуємось і до саміту НАТО у Вільнюсі, який запланований на літо цього року. Але його зміст опрацьовується вже зараз саме на таких зустрічах, у контактах різного рівня, які ми ведемо з партнерами. Ані більшість українців, ані більшість європейців, ані більшість жителів усього простору НАТО не зрозуміють лідерів Альянсу, якщо на цьому саміті у Вільнюсі не прозвучить заслужене політичне запрошення для України до Альянсу. Україна все зробила для того, щоб наша заявка була задоволена. Складно навіть сказати, чий внесок більший у європейську та євроатлантичну безпеку, ніж наших воїнів… Українців і українок, які своїм життям захищають свободу. Дякую всім партнерам, які нас у цьому підтримують».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=uWoiDiECgU4