Виконавчий комітет Подільської міської ради вітає з Днем вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 18:37

Сьогодні, 20 квітня, в Україні і світі відзначають День вдячності волонтерами. Для нас, українців, це справді велике свято! Адже з перших днів  вторгнення рф на територію нашої держави, мешканці Подільської громади та, загалом, усі українці об'єдналися заради спільної мети - нашої Великої Перемоги. "Хто, як не ми", -  це гасло усіх благодійників у кожному куточку нашої мужньої та незламної Батьківщини. Безперебільшення, волонтери - це чарівники, які завжди готові допомогти, зрозуміти та зробити все і навіть більше, ніж можливо. Знаходять та доставляють необхідне, ризикуючи власним життям, адже для них головне - допомогти та врятувати!

Сьогодні звучать слова щирої вдячності нашим волонтерам – усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість. Низький уклін та щира подяка КОЖНОМУ благодійнику Подільської громади та всієї України!

З повагою, виконавчий комітет Подільської міської ради.