Патронат над дитиною як альтернатива працевлаштуванню: чому варто розглянути цей варіант?

Дата: 18.04.2023 15:18

Фото без описуУ Cлужбі зайнятості, зазвичай, забезпечують різноманітні послуги для безробітних, одна з яких - інформування про патронат над дитиною як альтернатива працевлаштуванню.

18 квітня в Подільській філії Одеського ОЦЗ був проведений семінар з цього питання за участі представника Подільського міського центру соціальних служб Ткач О.В.

Патронат над дитиною - це тимчасове влаштування дитини під опіку і догляд іншої особи, яка відповідає за її добробут та розвиток.Фото без опису

Патронатні вихователі матимуть можливість розвивати свої професійні навички та отримувати додатковий дохід. Вони можуть пройти курси підвищення кваліфікації, долучатися до професійних спілок та асоціацій, отримувати консультації від досвідчених фахівців, щоб стати більш ефективними та професійними у своїй роботі.

Отже, патронат над дитиною - це варіант роботи для патронатних вихователів, який дозволяє їм працювати в комфортному середовищі, мати гнучкий графік роботи та розвиватися професійно.

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.