Відбулась робоча зустріч виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського із депутатом Одеської обласної ради Олександром Маланюком.

Дата: 13.04.2023 17:10

Незважаючи на складні часФото без описуи, пріоритетом для міської влади залишається оснащення подільських закладів охорони здоров’я, аби мешканцям міста та сусідніх громад було зручно та комфортно отримувати медичні послуги. Тому, у ході зустрічі обговорювалося питання виділення коштів на капітальний ремонт терапевтичного відділення Подільської міської лікарні, адже саме воно є одним із найбільш затребуваних у медзакладі.

Крім того, розглядався новий етап реформи охорони здоров’я. У липні 2022 року набув чинності Закон України №2347-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення надання медичної допомоги». Відтоді в країні стартував інфраструктурний етап реформи системи охорони здоров'я – створення єдиних обласних госпітальних округів, які складаються з госпітальних кластерів. Тож, планується приєднання КНП «Центральна районна лікарня» до КНП «Подільська міська лікарня».

✅Очільник громади наголосив, що співпраця Подільської міської ради та Одеської обласної ради у цьому напрямку продовжуватиметься, аби пацієнти в закладах охорони здоров’я Подільської громади відчували себе комфортно, а лікарні, зокрема, були сучасними, зручними та оснащені необхідним діагностичним обладнанням.