Засідання робочої групи щодо надходження податків до бюджетів усіх рівнів.

Дата: 13.04.2023 15:12

Під головуванням першого заступФото без описуника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук відбулось засідання робочої групи щодо надходження податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Участь у засіданні взяли представники Пенсійного фонду України, Північного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС в Одеській області, Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин та фахівці фінансового управління.

На засідання були запрошені представники підприємств, які сплачують своїм працівникам заробітну плату нижче законодавчо встановленого розміру. Члени робочої групи заслухали роз’яснення від роботодавців, а також наголосили на дотриманні чинного законодавства про оплату праці.

Також, обговорювалося питання боржників по податкам і зборам. Окремо розглядалося питання боржників по платі за землю.

У ході засідання були прийняті відповідні рішення щодо визначення механізмів вирішення проблемних питань по надходженню коштів до бюджету громади та бюджетів усіх рівнів.