Подільські рятувальники беруть участь у проведенні "Тижня цивільного захисту" в навчальних закладах Подільської міської територіальної громади

Дата: 13.04.2023 09:01

Фото без описуУ навчальних закладах Подільська проходить " Тиждень цивільного захисту". Співробітники Подільського районного управління беруть активну участь у цих заходах. У Подільському професійному ліцеї рятувальники провели "Урок з безпеки" для студентів, а у ЗЗСО №3 такий інформаційний захід був проведений для учнів молодших класів. Фахівці ДСНС спільно із вихователем безпеки  розповіли про правила поведінки при оголошенні сигналу "Повітряна тривога", правила пожежної безпеки та мінної безпеки. Відповідно до вікової категорії, дітям були продемонстровані навчальні відео-матеріали на вищевказані теми. І школярам, і студентам вогнеборці пояснили принцип роботи вогнегасника.

На останок, школярі приміряли форму та спорядження рятувальників і зробили фото на згадку.