У ПОДІЛЬСЬКУ СТАРТУВАЛИ БЛАГОДІЙНІ КОНЦЕРТ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ДІТОК ГРОМАДИ.

Дата: 12.04.2023 15:09

Вже вкотре Подільська громада згуртувалась, щоб допомогти коштами і морально підтримати родини, в які непроханим гостем проникла страшна хвороба.

У рамках «Тижня добрих спрФото без описуав», сьогодні, на території міського ринку, відбувся благодійний концерт за участі відомих подільських артистів, у ході якого небайдужі містяни мали можливість зробити свій внесок.

📣Зазначимо, що у п’ятницю, 14 квітня о 9:00, біля Подільського міського ринку, відбудеться ще один благодійний концерт на підтримку наших маленьких українців.

Ми знаємо і розуміємо, що в цьому житті є дитячі очі, повні надії, є дитячі душі, повні віри, є дитячі серця, повні любові, і є дитячі життя, повні болю. Тож, не залишаймося байдужими та допоможемо діткам перемогти страшну хворобу і сповна радіти яскравим миттям дитинства!