Іноземні документи приймаються без апостиля, якщо така практика діяла до війни?

Дата: 11.04.2023 11:31

Фото без описуДо Мінреінтеграції звертаються громадяни зі скаргами на те, що в них не приймають іноземні документи без наявності апостиля.

▪️Роз’яснюємо! Документи, виготовлені або засвідчені на території іноземних держав, приймаються на території України без спеціального посвідчення, якщо така практика існувала станом на 24 лютого 2022 року відповідно до міжнародних договорів України.

▪️З відповідною постановою Кабінету Міністрів можна ознайомитися за посиланням - https://www.kmu.gov.ua/.../deiaki-pytannia-pryiniattia-na...

▪️Вказаним рішенням Уряду встановлено: протягом дії воєнного стану в Україні та ще протягом 6 місяців після нього документи, які приймалися без апостиля до 24 лютого 2022 року, продовжують прийматися без апостиля.