Лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги взяли участь у тренінгу «Розширені реанімаційні заходи» ( ILS -Immediate Life Support).

Дата: 11.04.2023 08:44

8 квітня сімейні лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги Подільської міської ради взяли участь в цікавому та важливому тренінгу «Розширені реанімаційні заходи» ( ILS -Immediate Life Support). Тренери - сертифіковані інструктори European Resuscitation Council, Emergency FirsФото без описуt Response, Центру Медицини Катастроф України, Організації Об'єднаних Націй, які пройшли спеціалізовану підготовку у країнах Європейського Союзу. На тренінгу було розглянуто універсальний алгоритм оцінки стану пацієнта АBCDE, проведення серцево-легеневої реанімації. Також учасники оновили знання по використанню ручного та автоматичного зовнішнього дефібрилятора та нагадали, як розпізнати стан, що загрожує життю людини (анафілактичний шок, судомні напади та інші). Використовувалося спеціальне манекенне обладнання, тому під час своєї розповіді тренери все продемонстрували наочно. Також кожен інформаційний блок поєднувався з практичними завданнями, які виконували учасники вебінару. Лікарі отримали Сертифікати про проходження спеціалізованого навчання.

Дякуємо за співпрацю!