Нарада щодо нового виду оподаткування.

Дата: 10.04.2023 15:49

Днями, під головуванням Фото без описупершого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук, відбулась робоча нарада із представниками Північного відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок ГУ ДПС в Одеській області, фахівцями Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин та фінансового управління Подільської міської ради.

У ході наради обговорювалася координація дій у зв’язку із новим видом оподаткування, яке стосується земель сільськогосподарського призначення, а саме мінімальні податкові зобов’язання, які повинні будуть сплачуватися громадянами, які мають у власності (користуванні) земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

За результатами зустрічі намічені спільні дії для ефективної співпраці.