Екскурсія для дітей із числа ВПО до м. Одеса.

Дата: 10.04.2023 08:38

Фото без описуСонячного суботнього дня, в рамках благодійного проєкту "ТИЖДЕНЬ ДОБРИХ СПРАВ-2023", молодь із числа ВПО разом із командою Подільського молодіжного центру "Loft" та активною молоддю нашої громади здійснила подорож до м. Одеса.

По приїзду, усі учасники  вирушили на пішу прогулянку по історичній частині міста.

Усі учасники екскурсії отримали яскраві враження від колоритого поєднання історичної та сучасної архітектури.

На останок, присутні почастувалися  у McDonald's та переглянули найкасовіший український анімаційний мультфільм "Мавка. Лісова пісня". День видався насичений на емоції та враження !!!

Дякуємо нашим меценатам - ТДЕк "Імперія холода" та Миколі Степаняну за допомогу у проведенні заходу.

Посилання: https://www.facebook.com/LoftYouthCenter/videos/770155204845101