Подорож до Вінниці в рамках "Тижня добрих справ"

Дата: 10.04.2023 08:15

Фото без описуУ рамках "Тижня добрих справ" для дітей, у яких один з батьків загинув на війні та інших пільгових категорій, Управлінням культури та туризму та Подільським міським краєзнавчим музеєм, за підтримки та спонсорської допомоги депутатів Подільської міської ради від політичної фракції "Слуга народу", було організовано поїздку до міста Вінниці.

Діти відвідали музей ретротехніки, музей моделей автотранспорту, кінотеатр "Родина", в якому переглянули прем'рєу мультфільму в 3D  форматі" Брати Супер Маріо", а також відвіали McDonald's

Всі отримали величезне задоволення від поїздки, масу позитивних емоцій і тепер Вінниця буде завжди асоціюватися з приємними спогадами.

Мати військовополоненого нашого земляка з острова Зміїнний Олена Гутник подарувала музею ретротехніки поштову листівку з руським кораблем на згадку про наше відвідування.