НАЙКРАЩІ СЕРЕД НАЙМОТИВОВАНІШИХ! НАБІР У «ГВАРДІЮ НАСТУПУ» ТРИВАЄ

Дата: 10.04.2023 07:57

На сьогодні до штурмових бригад «ГвФото без описуардії наступу» вже надійшли десятки тисяч анкет від добровольців, частину з них вже прийнято до бригад. Цю кількість ми не називаємо з міркувань безпеки.

🫡 Попит суспільства на формування добровольчих підрозділів є, тому прийнято рішення продовження рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».

Попри велику кількість охочих є значний відсоток людей, які не проходять відбір до штурмових бригад за станом здоров'я, через недостатній рівень фізичної підготовки чи інші фактори.

☝🏻На зараз основний штат бригад укомплектований. Але триває формування резерву. Це не менш важливо.

Долучайтесь.🦾

Творимо перемогу України разом!🇺🇦

Заповнюй анкету кандидата на сайті або в ЦНАПІ Подільської міської ради за адресою: м. Подільськ, проспект Шевченка, 31 ( графік роботи: пн.-сб. 08:00-17:15).

🔗 Деталі на https://storm.mvs.gov.ua

📞 Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.