Привітання виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського з Вербною неділею

Дата: 09.04.2023 12:22

Фото без описуШановні жителі Подільської громади!

Щиро Вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею. У мирний час, за доброю українською традицією, ми у цей величний день відвідували храми, зустрічались з родиною, друзями за святковим столом, «били» один одного різкою верби та з нетерпінням чекали Великодня… Але одна страшна лютнева ніч змінила нас, змінила нашу свідомість, змінила Україну. У цей тривожний час всі українці об’єдналися у спільній Господній молитві і є незламними у своїй боротьбі за правду та свободу. Тож нехай ця Вербна Неділя принесе кожному із Вас здоров’я, душевний спокій, злагоду та Перемогу!Нехай Господь захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль та зішле своє благословення! За тиждень - Великдень! Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.