Підсумки виконаної роботи за І квартал 2023 р. КО «МІСЬКСВІТЛО»

Дата: 07.04.2023 13:02

Підсумки виконаної роботи   за  І квартал  2023 р.

КО «МІСЬКСВІТЛО»

Витрати на обслуговування ліній вуличного освітлення за І квартал 2023 року склали  1 млн. 120 тис. 569 грн. 51 коп. з них:

оплата комунальних  послуг –53 тис.922 грн. 64 коп.

- оплата водопостачання та водовідведення – 2 тис. 418 грн. 62 коп.

- оплата електроенергії  - 11 тис. 904 грн. 02 коп.

- оплата інших енергоносіїв (ПММ для генераторів) – 39 тис. 600 грн.

виплата заробітної плати – 688 тис. 303 грн. 72 коп.

нарахування на заробітну плату – 152 тис. 014 грн. 68 коп.

витрати на придбання матеріалів, обладнання, інвентарю – 92 тис. 997 грн.

оплата послуг – 133 тис. 331 грн. 47 коп.:

- послуги автогідропідіймача –  14 тис. 976 грн.

- телекомунікаційні послуги – 415 грн. 47 коп.

За І квартал 2023 року  організацією були виконані наступні роботи:

З метою забезпечення належної безпеки переміщення мешканців та автомобільного транспорту у вечірній час проводилося освітлення на вулицях міста з використанням генераторів в щитах обліку при ТП 310, 380, 302 та забезпечення безперебійного живлення світлофорних об’єктів на перехресті вулиць Соборна - Шкільна, Соборна – просп. Перемоги.

Встановлено 18 світлодіодних світильників на сонячних батареях:

вул. Соборна – 2 од., парк Шевченка – 1 од.,  вул. Українська – 1 од., вул. Залізничників – 3 од., вул. Сільськогосподарська – 5 од., вул. Шкільна – 4 од., вул. М.Деповська – 2 од.

Проведена заміна пошкодженого проводу по просп. Перемоги – 33 м.

Проведений ремонт 18-ти світлодіодних світильників:

просп. Перемоги – 3 од., вул. Соборна – 1 од., Армійська – 3од., просп. Шевченка – 2 од.,  вул. Залізничників – 3 од, вул. Водопровідна – 1 од., вул. Патона академіка  – 1 од., вул. Мельниченка – 1 од., вул. Короленка – 1 од., вул. Кузовкова – 1 од., вул. Перемоги – 1 од.,

Проведено підчищення зелених насаджень вздовж мереж вуличного освітлення по вул. Армійська, вул. Бірзульська та на перехресті вул. Соборна – просп. Перемоги.

По просп. Шевченка проведена заміна старих металевих опор на нові  та встановлено 5 світлодіодних світильників.

Проведено усунення обриву проводу по вул. Залізничників – 75 м., вул. Бірзульській – 45 м., вул. Армійській – 115м., вул. Соборній 120 м., просп. Перемоги – 60 м.

Проведено усунення обриву вихідного кабелю на перехресті вулиць Кобзарська – Садова та  усунення короткого замикання в щиті обліку при ТП 311.

В щитах обліку при ТП проведено:

- технічне обслуговування та фарбування ТП – 28 од.;

- заміна магнітних пускачів – 11 од.;

- заміна котушок контактора  - 8 од.

На світлофорних обєктах проведено:

- заміну ламп – 9 од.

- заміну силового модуля на перехресті вулиць Соборна – Успенська;

- перепрограмування картриджів в дорожніх контролерах;

- технічне обслуговування  та корегування часу в світлофорних контролерах.

Проведено підключення вуличного освітлення та щитів обліку при ТП в м. Подільську–28 од., с. Липецьке та с.Олександрівка – 17 од.

Підключення терміналів управління вуличним освітлення в щитах обліку при ТП 310 та РЩ 4.

В с. Липецьке та с. Олександрівка проведено корегування часу астрономічних таймерів вуличного освітлення - 17 од.

Проведена перетяжка проводів ліній вуличного освітлення.

При  огляді  ліній вуличного освітлення і виконанні заявок від  населення  міста всього  замінено  60 ламп.

Директор                                                                                           Віктор КОСТРІЦЬКИЙ