Привітання виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського із святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Дата: 07.04.2023 08:55

Шановні жителі Подільської міської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із великим християнським святом - Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Це свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Цього року ми знову по Фото без описуособливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» - про Перемогу над тисячолітнім російським ворогом України. Про мир на нашій Богом даній Українській землі та щоб наші Захисники швидше повернулися у рідні домівки!

Вітаю Вас із величним та світлим святом Благовіщення та щиро бажаю, щоб щастя і добро ніколи не полишало нашу рідну державу! Бажаю всім жителям громади миру, віри в серці, злагоди та добробуту у родинах! А найголовніше – Перемоги України!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою та найщирішими побажаннями, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.