В міському Будинку культури відбувся майстер-клас з випікання хліба.

Дата: 04.04.2023 10:14

Фото без описуТема випічки хліба вкрай популярна останнім часом. При тому, що тисячолітня технологія його виготовлення залишається практично незмінною. Спекти хліб, а особливо в домашніх умовах - справа не з простих.

Сьогодні пройти такий шлях разом з проєктом «Майстер клас від майстра» мали нагоду і зацікавлені подільчани. Практичний майстер-клас із створення закваски та випічки хліба відбувся у міському Будинку культури. Дізнатися секрети та тонкощі хлібопечення, а ще отримати потужний заряд мотивації та натхнення від майстра-кулінара Ольги Кіреєвої мали нагоду не всі, адже кількість місць була обмежена.

Майстриня поділилася власним досвідом такої випічки, розказала та показала на практиці:

• Переваги бездріжджового хліба та хліба, спеченого власноруч.
  • Поняття закваска та способи її введення. Кожен учасник отримав закваску із собою.
  • Дізналися про інвентар та обладнання для випічки хліба вдома.
  • Все про борошно. Навчилися вибирати найкраще.
  • Обговоримо етапи створення хліба.
  • Разом розібрали найпоширеніші помилки при випічці хлібобулочних виробів.

Ну і звісно:

• Дегустація спеченого хліба з закусками та приємним спілкуванням.
  • Бонусом для учасників став подарунок від майстра –авторський рецепт Великоднього кексу на заквасці.