"Повноцінна підготовка наших активних дій." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 404-го дня війни.

Дата: 04.04.2023 08:08

«Нове виїзне засідання Ставки. Перше було в Дніпрі, тепер – у Чернігові. Ключові безпекові питання – на передовій, у північних регіонах і на кордоні. Доповіли командувачі напрямків – цього разу генерали Сирський і Тарнавський доповідали по захищеному звʼязку, а не особисто, із найгарячіших ділянок фронту. Ситуація в Бахмуті, Авдіївці, Марʼїнці та всій Донеччині. Білогорівка та вся Луганщина. Головком і керівник ГУР МО, голова Державної прикордонної служби, представники Міністерства оборони. Повноцінне засідання. Повноцінна координація. Повноцінна підготовка наших активних дій заради звільнення українських земель».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=oEEo4hES-Qc