ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 03.04.2023 14:25

Фото без описуСьогодні, 3 квітня, під головуванням Таїсії Скрипнік, заступника Подільського міського голови,  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Подільської міської ради. У роботі комісії брали участь заступник міського голови Людмила Задорожна, радник міського голови Марія Мазур, директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Алла Перепелиця, староста сіл Липецьке Олександрівка та Казбеки Вікторія Лазаренко, начальник Служби у справах Анастасія Єфімова, директор Подільського міського центру соціальних служб Наталія Шалашна, начальник сектору ювенальної превенції Подільського РУП Катерина Нігрецкул. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісією розглянуто два нагальних питання.

Після розгляду порядку денного, прийняті рішення, які направлені на забезпечення прав дітей відповідно до чинного законодавства України.