Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 31 березня 2023 року.

Дата: 03.04.2023 09:15
Кількість переглядів: 96

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

станом  на 31 березня 2023 року.

 

КВЕП «Подільськводоканал»  Аварійно-диспетчерською службою виконано 7 заявок абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації:  вул. Армійська, 606; пр.-кт Перемоги, 18; вул. Кузовкова, 2.

Силами цеху водопостачання виконано 1 заявку: вул. Ювілейна, 35 (колишній пологовий будинок).

Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за 17 заявками    абонентів: пр.-кт Перемоги, 11; вул. Енергетиків, 12а; вул. Козацька, 67 та ін.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

     

КВЕП « Подільськтеплокомуненерго» Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій подається згідно температурного графіка.

Загальна кількість укладених договорів на технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення складає – 80.

За період 27.03.2023р. по 31.03.2023р. від абонентів надійшло усних заяв - 5 та письмових - 0  . З них :

  • аварійний ремонт труб – 3;
  • аварійний ремонт труб у підвальному приміщенні – 1;
  • холодні опалювальні прилади 1.

Компанія «Міськсвітло». Виконання заявок від населення міста – 24 од.  

В результаті обходу та огляду ліній вуличного освітлення проведений ремонт світлодіодних світильників  по вул. Залізничників, 121  - 3 од.  Підключення терміналів управляння вуличним освітленням в щитах обліку при  ТП 310, РЩ 4. Корегування та переведення на літній час астрономічних таймерів в с.Липецьке та Олександрівка – 17 од.

В наслідок поривчастого вітру  проведені роботи по усуненню обриву проводу ліній вуличного освітлення по вул. Соборній – 120 м., вул. Бірзульській -  45 м., просп. Перемоги - 60 м., вул. Залізничників – 75 м., вул. Армійській – 115 м.

 

КНП МОК « Чиста громада» Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Шкільна, 8 Березня, Армійська, Гетьманська, Корольова академіка, Транспортна, Маріїнська, Корольова академіка, В.Деповська,  проспект Перемоги та Шевченка. Виконані роботи з поточного ремонту дитячого майданчика по вулиці Армійська біля ЗОШ №3: проводились ремонтні роботи каруселі 4-х містної . Виконані роботи по змітанню бруду вздовж бордюрів проїзної частини по проспекту Перемоги, по вулиці Соборна. Виконані роботи з обслуговування та збірці комплектуючих до контейнерів для ТПВ – 1,1м3. Виконувались ремонтні роботи на дитячому майданчику у парку по проспекту Перемоги біля «Укртелекому»: проводились  роботи по ремонту бордюрів. Виконувались роботи з чищення лотків водовідведення по місту Подільськ. Виконані роботи з устаткування мармурової плитки невідомому солдату у парку «Вічний вогонь». Виконані роботи з поточного ремонту автобусної зупинки на перехресті вулиці Гетьманська та вулиці Осипенка. Виконувались роботи з вапнування дерев по місту Подільськ. Виконані роботи з підрізання гілок кущів та рослинної порослі на перехресті вулиці Осипенка та вулиці Армійська.

Виконуються роботи зі щоденного прибирання парків та скверів міста Подільськ. Виконувалось очищення зелених зон у парку Шевченка, по проспекту Шевченка, та на Привокзальній площі. Виконані роботи з підрізання дерев у парках міста Подільськ (ліквідація наслідків негоди). 

У с. Липецьке щоденно виконувались роботи з прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ.

 

ПП «Городок – КВП»  Ремонт шиферної покрівлі 3 листи у  ж/б 2 по вул. Кузовкова . Ремонт м'якої покрівлі 10 м погонних ж/б 603  по вул. Армійській. Ремонт м'якої покрівлі 20 м погонних у ж/б 1  по вул. Толстого. Ремонт  вхідних дверей в 1-му, 4-му під'їзді  у ж/б 528 по вул. Армійській. Ремонт дверей вхідних у підвал  у жб 544 по вул. Армійській. Ремонт м'якої покрівлі 10 м погонних ж/б 607 по вул. Армійській.
Обрізка дерев біля ж/б 520 по вул. Армійській . Обрізка дерев біля ж/б 619 по вул. Армійській. Ремонт під'їздів у ж/б 490 по вул. Армійській. Вивезено великогабаритні відходи в обсязі 40м³. Електриком  підприємства  виконано 15  заяв від  мешканців  будинків . Протягом  тижня  здійснювалось прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

 

ПП «Курінь» Виконується ремонт  та заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей ремонт  кодових замків, та заміна на нові. Продовжується ремонт під їздів в будинку по вул.Соборна 257 та ремонт під їздів будинку по вул.Соборна 245.

Завершено частковий ремонт цоколю будинку по вул.Соборна 245, розпочато ремонт під їздів будинку по бул.Бірзульський 18. Проведено частковий ремонт шиферної покрівлі з заміною шифера будинку по вул.Армійська640, частковий ремонт шиферної покрівлі з заміною шифера будинку Мельниченка 124. Виконано частковий ремонт шиферної покрівлі з заміною шифера будинку по вул.Кузовкова 3, пр.Перемоги 32 .Частково розібрано стіну для заміни каналізаційної труби в під їзді будинку Кузовкова 1.,становлено коньки на даху будинку  по вул.Залізничників 166;

Виконується перевірка та прочистка вентканалів згідно  заяв та актів  перевірки , та заяв мешканців будинків.Проводиться:

 -  установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

-   чистка вентиляційних каналів;

-   вивозиться негабаритне сміття, посипаються піском доріжки, міждомові проїзди;

-   екстрених викликів електрика –8;

-   сухе прибирання сходових клітин під їздів;

-  прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

    

Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади  Департаменту ЖКГАЗВ  розглянуто 11 звернень мешканців громади з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них: усних- 1 чол. ( в телефонному режимі)  3 чол.- на особистому прийомі. Усім ,хто звернувся, надані обґрунтовані відповіді та  роз’яснення. Підготовлено  3 звіти.

28.03.2023 року за участю місцевого телебачення проведено рейд перевірку по торговим об’єктам міста щодо вручення під особистий пілпис пам’ятки про проведення місячника благоустрою, з визначенням території обслуговування та приписом індивідуальних порушень санітарного стану. Видано 28 приписів та пам’яток з визначенням строків на усунення вкзаних порушень Також на місцевому телебаченні озвучено звернення щодо змоги самостійного вивизення негабаритного сміття мешканцями громади на полігон ТПВ. Відділ моніторить проблемні питання мешканців громади та проводить роз’яснювальну роботу щодо проведення місячника благоустрою.

Загалом мешканці, які звернулися до департаменту з різнобічних питань усно та письмово отримали обгрунтовні відповіді у строк, визначений чинним законодавством.

У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 2 -35 -96.  

 

      

Директор Департаменту                                                                            Олена ЧЕРНЕГА

                                                                        

 

 

 

    Вик. Євтодій С.О.

     тел. 23596

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора