"Чотириста днів нашої оборони від повномасштабної агресії." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 400-го дня війни.

Дата: 31.03.2023 07:55

«Чотириста днів... Чотириста днів нашої оборони від повномасштабної агресії. Це колосальний шлях, який ми пройшли. Усі разом – кожен і кожна, хто боровся і бореться за Україну. Хто дбав і дбає про державу й українців. Хто допомагав і допомагає нашій логістиці. Хто зміцнював і зміцнює українську стійкість. Україна пройшла найстрашніші дні того лютого. Витримали й цю зиму. Колосальні зусилля за цими словами... Ми пройшли минулорічну весну, що змінила хід цієї війни на користь нашої оборони. Минулого літа і восени ми довели, що весняне звільнення наших північних областей не було випадковістю. Битва за Київ, Чернігів, за Сумщину... Повернення районів нашої Харківщини, повернення Херсона, оборона Бахмута і Донбасу загалом – це героїзм українців, якого світові не забути. Ми готуємо наші наступні кроки, наші активні дії. Ми готуємо наближення нашої перемоги. У чому сила України? Якщо наміри твої добрі – увесь світ буде на твоєму боці, тобі допомагатиме. Бо свобода і справедливість, людяність і повага, заслужений народом мир – мають перемогти».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=ovebKvJT0kE