ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ДО ДЕПАРТАМЕНТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, АРХТЕКТУРИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 30.03.2023 10:51

ВАКАНСІЯ: Подільська міФото без описуська рада запрошує на роботу головного спеціаліста відділу будівництва, реконструкції і ремонту об’єктів благоустрою та соціальної інфраструктури громади Управління житлово-комунального господарства та будівництва Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин.

‼️Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається за тел.: (04862) 4-01-62 , а також за адресою: м. Подільськ, Подільського району Одеської області, проспект Шевченка, 7 «А».