Підведення підсумків розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області за 2022 рік.

Дата: 29.03.2023 15:28

Вчора, 28 березня 2023 року, в м.Одеса відбулась нарада, організована Управлінням фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації щодо підведення підсумків розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області за 2022 рік.Фото без опису

Наприкінці заходу відбулось урочисте нагородження спортсменів, тренерів, спортивних шкіл, спортивних клубів, спортивних журналістів та територіальних громад Одеської області.

Подякою за сприяння у розвитку та популяризацію спорту ветеранів війни, результати виступів спортсменів Одеської області на міжнародних змаганнях серед ветеранів війни був нагороджений подільчанин Максим Басько - учасник операції Об'єднаних сил, командир відділення - командир машини 1 розвідуіального відділення розвідувального взводу військом частини А2980, сержант, чемпіон та призер з бігу, призер зі штовхання ядра на міжнародних змаганнях "Ігри Воїнів".

Також Подякою за розвиток фізичної культури, масового та резервного спорту, популяризацію здорового способу життя в громадах Одеської області в 2022 році була нагороджена Подільська міська територіальна громада.