ТЕПЕР НАВОДИТИ ЛАД У ПОДІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАНЕ ЩЕ ЛЕГШЕ!

Дата: 29.03.2023 13:53

КНП МОК «Чиста громада» отримала ще одного помічника – сучасний трактор. Він має високу прохідність, у нього більша кількість доступного навісного обладнання, а може використовуватися і як фронтальний навантажувач або екскаватор.Фото без опису

Нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою міста та сіл громади. Техніка, за допомогою якої виконуватиметься великий обсяг робіт, придбана за кошти міського бюджету. Це вже друге оновлення автопарку «Чистої громади» за останній місяць. Нещодавно було придбано новий сміттєвоз «JAC» N200.

«Ми планомірно втілюємо програму оновлення матеріальної бази комунальних підприємств. Ця техніка, безумовно, поліпшить роботу підприємства і працюватиме на користь громади ще багато років», - зазначив Олег Албанський, виконуючий повноваження Подільського міського голови.