Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

УВАГА! Міністерство соціальної політики оновлює державний стандарт послуги соціального супроводу осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дата: 29.03.2023 08:38
Кількість переглядів: 53

Зміни необхідні задля того, аби підвищити ефективність надання соціальної послуги в контексті розвитку потенціалу сімʼї для догляду та виховання дитини. Крім цього, вони адаптовують послугу до оновленого законодавства та змін, які відбулися в результаті реформ у сфері соціальних послуг та децентралізації.Фото без опису

У проєкті, розробленому спільно з фахівцями проєкту Уряду Канади SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance, ми детально визначили зміст послуги, її інструменти та групи отримувачів, яким вона допоможе відновити соціальні та батьківські навички та попередити інституалізацію дитини.

Зазначимо, що проєкт державного стандарту поєднує вітчизняну практику та найкращий міжнародний досвід – наразі Міністерство планує апробувати його в 10-ти регіонах, щоб за результатами практичного досвіду надавачів фіналізувати оновлення послуги для всієї країни.

ℹ️ Пілотування передбачено в Дніпропетровській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Київській областях та місті Києві.

Просимо надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору, яким цікаво взяти участь в пілотуванні впродовж травня - вересня 2023 року та стати першими, хто отримає нові прогресивні навички під супервізією фахівців Міністерства та проєкту Уряду Канади SURGe. Звертайтесь до відповідного регіонального департаменту соціального захисту населення або центру соціальних служб. Вони зі свого боку подаватимуть Міністерству соціальної політики узагальнену інформацію про кандидатів до 3 квітня 2023 року. Також ви можете заповнити гугл-форму за посиланням для інформування про зацікавленість взяти участь в апробації: 👉https://forms.gle/j2gAADe9pcQpe7ss6

Розвиваючи соціальні послуги, дбаємо про кожну дитину і сімʼю!

#діятизарадидітей

Canada’s International Development – Global Affairs Canada, Embassy of Canada to Ukraine


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора