ОДЕЩИНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ЗІ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙНИКІВ ОВА.

Дата: 25.03.2023 13:35

Фото без описуОДЕЩИНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ЗІ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЛЯ КОМУНІКАЦІЙНИКІВ ОВА

Зустріч з представниками обласних військових адміністрацій, відповідальних за комунікацію, планувалася близько двох років. Її метою стало підвищення рівня співпраці ОВА з центральними органами влади та державними інституціями і сприяння розбудові в Україні системи державних стратегічних комунікацій.

Ключові теми: відновлення національного телерадіомовлення, діяльності місцевих ЗМІ, забезпечення громадян суспільно необхідною інформацією у деокупованих регіонах.

Зустріч було проведено спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та проектом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».