ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ СПІВРОБІТНИКІВ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!

Дата: 25.03.2023 07:30

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!

Сьогодні Ви відзначаєте 31-шу річницю створення Служби. За ці роки Ви маєте безліч досягнень та безумовних заслуг перед народом України. Останній рік був найважчим за всю історію Незалежності. Протистояння нашої країни російському агресору стали для Служби безпеки новим етапом. Але попри усі складнощі, щодня, щогодини, Ви мужньо вирішуєте навіть найскладніші завдання в ім’я щасливого майбутнього України. Фото без опису

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою, Ви заслужили визнання і пошану кожного громадянина нашої країни. Ми, українці, щодня бачимо результати Вашої роботи. Окремі слова подяки й пошани висловлюємо ветеранам СБУ, людям, які  віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України. Завдяки Вашій роботі, сьогодні є кваліфіковані кадри, які готові боротися із зовнішнім ворогом та захищати нашу країну. Понад рік, бійці СБУ, поряд з воїнами Збройних Сил України, Нацгвардії, МВС та добровольцями, метр за метром, зачищають святу українську землю від російських окупантів.

Схиляємо голови і віддаємо шану тим, хто загинув, втратив здоров’я чи був поранений під час виконання своїх професійних обов’язків, захищаючи Українську державу.

Впевнений, що відданість та професійність співробітників Служби безпеки України дозволять нам реалізувати найбільше прагнення українців – перемогти російського агресора та встановити мир на всій території нашої держави.

З нагоди професійного свята, бажаю Вам міцного здоров'я, витримки, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, нових професійних досягнень і добробуту!

Зі святом!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег АЛБАНСЬКИЙ.