Запрошуємо взяти участь у голосуванні проєкту від міжнародної престижної премії Wine Travel Awards.

Дата: 24.03.2023 13:18

Шановні мешканці Подільської міської територіальної громади!

Просто, без реєстрації й в один клік – можна проголосувати … і за наших добрих знайомих – SHABO.

Компанія та Центр культури вина SHABO зараз у двох категоріях: Brand – the Visiting Card of the Country та Must Visit (відповідно).

І зараз триває етап, коли саме ваш голос може вплинути на подальшу долю номінантів зі всього світу.

200+ учасників

6 номінацій

33+ країн

Wine Travel Awards – щорічна премія нового формату у сфері міжнародного винного туризму. Це не рейтинг, а єдина рекламно-інформаційна кампанія у різних країнах щодо привернення уваги до номінантів, які працюють у сфері Wine Tourism.

«В реалізації подібних проєктів дуже важливий оптимізм. Здавалося б, сьогодні не до туризму: Україна в полум’ї війни. Але вже завтра – ми в тому впевнені, – після Перемоги, їй випадає стати новим та сильним відкриттям. І винного туризму зокрема. Нам є що показати світові», – впевнені організатори.

Команда SHABO вдячна їм за таку довіру та усім, хто підтримав чи підтримує. Всі ці роки SHABO робить все можливе, аби довести Україна - велична земля з унікальними винами. За допомогою Центру культури вина понад 14 років вони відкривали багатогранний та цікавий світ національного виноробства. І будуть продовжувати зустрічати знов своїх гостей, як тільки це стане можливим.

Відкрите голосування триватиме до 31 березня.

З кожної категорії лише п’ять лідерів, які наберуть найбільшу кількість голосів громадської думки, пройдуть до наступного туру. Вже у квітні їх оцінюватиме професійне журі.

Натисність на посилання:

Brand – the Visiting Card of the Country  https://bit.ly/FamilyWinerySHABO

Must Visit - SHABO’s wine culture center https://bit.ly/SHABOs_wine_culture_center