У місті Южне відбулись змагання з волейболу.

Дата: 24.03.2023 09:38

Фото без опису22 березня в місті Южне відбулись змагання з волейболу в залік обласної спартакіади серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти. Змагалися  команди міст обласного підпорядкування.

У турнірі  брали участь шість команд, грали по коловій системі. Були спортсмени  з Одеси, Чорноморська, Южного, Біляївки, Ізмаїла. Звісно ж, представляли нашу громаду подільські волейболістки.

За підсумками запеклої боротьби, юні представниці нашого міста посіли  ІІ місце, поступившись у фіналі суперницям з міста Чорноморськ.

Вболівали за подільську команду і заступник міського голови Людмила Задорожна, т.в.о начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимир Самборський та представники закладів освіти громади, які цього дня, з робочим візитом, завітали до міста Южне. За їх словами, всі отримали незабутні емоції від ігор наших дівчат, за що вдячність тренеру Степанову Сергію Миколайовичу.