Обмін досвідом – шлях до удосконалення.

Дата: 24.03.2023 08:28

Фото без описуОбмін досвідом – шлях до удосконалення.

22 березня, з метою обміну досвідом між закладами освіти та налагодження співпраці, делегація у складі заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Людмили Задорожної, т.в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Володимира Самборського та керівників закладів освіти Подільської громади, відвідала НВК ім. В. Чорновола, що розташований у м. Южне. У ході зустрічі були обговорені актуальні напрямки роботи закладу, розглянута організаційна робота освітнього та виховного процесів. Загалом, колеги плідно та цікаво провели час, всі учасники отримали надзвичайно багато корисної та необхідної інформації, а також велике задоволення від спілкування з колегами – однодумцями. Також делегація Подільської міської територіальної громади мала змогу долучитись до волонтерського руху, організованого навчально-виховним комплексом. Дякуємо за теплий прийом за сподіваємось на подальшу співпрацю!